Absolūts ēd ir kļuvis par logo arī mūsu, Lipsku ģimenes saimniecībai. Mūsu sirdslieta ir – DĀRZEŅI. Ziemas/pavasara sezonā piedāvājam mikrozaļumus, bet vasaras/rudens sezonā –  arī sezonālas dārzeņu kastes. Esam arī mājražotāji, un pie mums top arī dārzeņu, zaļumu, ogu un sēņu pulveri, sukādes un arī tējas bumbas.

Saimniecība ir bioloģiski sertificēta.  Atrodamies Krimuldas novadā, netālu no Inciema. Piedāvājam piegādi Rīgā, Mārupē, Siguldā, sezonāli arī Valmierā, Cēsīs un Limbažos. Bet pulverus un sukādes sūtam arī caur pakomātiem, skat – veikala sadaļu.

Ilze, pēc izglītības filozofs, Juris, ekonomists, bet abi izgājuši bioloģiskās lauksaimniecības kursus, un mācāmies praksē iepazīt savu zemi un būt saskaņā ar dabu, audzējot dārzeņus un zaļumus, kuriem būtu jābūt ikviena cilvēka ēdienkartes pamatā. Paši audzējam un paši arī piegādājam, svaigu no dārza līdz jūsu durvīm.

Tā nu šobrīd mūsu ģimenes pamatnodarbošanās ir – lauksaimnieki. Zemnieki. 🙂 Ļoti skaists vārds, ne? Dzīvojam mēs laukos, tiešām skaistā vietā prom no lieliem ceļiem, mežu ielokā, un audzējam… ko nu varam izaudzēt. Turklāt – audzējam visu cauru gadu. Zaļumu. Un to piedāvājam arī jums – mikrozaļumu veidā pat vislielākajā ziemas salā.

PVD reģ nr. 054023

Absolūts ēd

E-pasts: ilze@absolutsed.lv
Tālrunis: +37128337598 / +37126707894