BEE BITE ir ģimenes uzņēmums ar vairāk kā 35 gadu pieredzi biškopībā. Par un ap bitēm visu zina Aigars, kurš kā pats saka, noteikti ir ietekmīgāks par Steve Jobs, jo viņam ir miljoniem darbinieču. Viņa pēdās iet Krists, kuram darbinieču nedaudz mazāk, taču par bitēm zinās katru smalkāko sīkumu un par to noteikti pastāstīs tā, ka gribēsies dzirdēt vēl un vēl. Kristam faktu un bilžu par bitēm nekad netrūks! Nekad! Anete pārsvarā sēž pie datora un spaida pogas. Šad tad ieiet arī dravā, bet nekad nezaudē modrību, jo no bērnības atmiņā iespiedušās dažas spilgtas ainas ar dzeloņiem aiz naga un starp acīm.
Visus kopā satur un visu pa plauktiņiem saliek Zinta, kura ir ražošanas vadītāja un ne tikai. Viņa ir uzņēmuma  dvēsele un galvenā bite. Saimē to sauc par Queen Bee, BEE BITE tā ir Zintiņa. Nu jau 5 gadus mēs patērētājiem piedāvam bišu maizes pastilas, kuru sastāvā ir 100% dabīga, Latvijā ievākta bišu maize. Lai pastilām piešķirtu vēl vairāk vitamīnus, bišu maizei tiek pievienotas ogas un āboli, kanēlis. Beidzot bišu maize ir ne vien veselīga, bet arī garšīga un ērti lietojama ikdienā. Tā vietā, lai bišu maizi ēstu no burciņas ar karoti, BEE BITE piedāvā dienas devu atsevišķi iepakotā maisiņā, kuru var paņemt līdzi ārpus mājas, dodoties savās ikdienas gaitās. Atšķirībā no citiem biškopības produktiem, bišu maize neizraisa alerģijas.
Bišu maize ir omega 3, olbaltumvielu un mangāna avots. Tā tiek uzskatīta par vieniem no spēcīgākajiem un iedarbīgākajiem dabas radītajiem multivitamīniem, jo bišu maizes sastāvā ir 280 – 340 bioloģiski aktīvu vielu, kuras visas nepieciešamas organisma funkciju nodrošināšanai.
Lai pārliecinātos par bišu maizes kvalitāti, regulāri tiek veiktas produktu analīzes un testi. Šobrīd pastilas eksportējam uz Somiju, ASV, Spāniju, Koreju un Lielbritāniju.