SIA EVI&JO gatavo produktus ar preču zīmi «Durbes veltes» un ir Latvijas pārtikas uzņēmums ar klasiskām vērtībām un tradicionālām produktu pagatavošanas metodēm. Nelielā ražotne atrodas Durbē Raiņa ielā 47 b.

Gardie ievārījumi un kompoti, pikantie sāļie salāti un marinējumi tiek izgatavoti no Latvijā audzētām izejvielām. Daļa augļu, dārzeņu un ogu izaug tepat Kurzemes saimniecībās un mežos, citas ceļo no tālākiem Latvijas nostūriem. Tomēr tos vieno garša, kas atgādina mammas vai vecmāmiņas ievārījumu vai salātus.

Uzņēmuma produkcijā maksimāli saglabāta augļu un dārzeņu dabīgā garša bez sintētisko konservantu un mākslīgu saldinātāju izmantošanas. To iespējams panākt tikai ar tradicionālo karsēšanas metodi, kas nozīmē, ka katra burciņa ir ar rūpēm pagatavots roku darbs.

Šobrīd «Durbes veltes» piedāvā piecas produktu līnijas – ievārījumus, kompotus, dārzeņu salātus, marinējumus un augļu – ogu vīnus. Daudzveidīgās augļu un dārzeņu sērijas nodrošinās gardu piedevu jebkurai maltītei. Augļu un ogu vīni padarīs siltākus vēsos vakarus, bet vieglais bērzu sulas vīns sniegs veldzējumu karstā vasarā. No dabīgām izejvielām gatavotie liķieri sniegs īstu garšas baudījumu.

PVD reģ nr. 044645

Durbes veltes

SIA „EVI&JO” reģ.nr. 42103025250

E-pasts: evija@lrp.lv
Tālrunis: +37129119051