SIA CreMedia izveidotais zīmols Graudupes aizvijas senā ģimenes pagātnē. Pieejamajos dvēseļu skaitīšanas grāmatu pierakstos esam nokļuvuši līdz gadskaitlim 1811., kad atrodams ieraksts par tagadējā Saldus novada, Cieceres ciema “Vēver” māju (tag.”Graudupes”), tomēr zināms, ka saimniecība ir vēl senāka.

2020.gada novembrī, atgriežoties no dzīves ārzemēs, vēlējāmies atsvaidzināt reiz dzīvo un kūsājošo saimniecību, tādēļ sākām ar mazumiņu pašā ziemas saltumā – iekštelpu lauksaimniecību, audzējot mikrozaļumus. Piedāvājumā otro sezonu ir zirņu, redīsu, brokoļu, sinepju mikrozaļumi, kas, šogad, pēc cilvēku vēlmēm, tiek piedāvāti vēl “dzīvi” – augoši kūdras substrātā. Ka arī ir izveidots mix maisījums (sinepes, brokoļi, redīsi) tiem, kas vēlas visas garšas uzreiz. Plānojam pievienot vēl pa kādam mikrozaļumu veidam drīzumā savā piedāvājumā. Lai uzzinātu par to pirmie, sekojiet mums līdzi sociālajos tīklos vai vaicājiet Bruzilu liellopa veikaliņā Saldū, Druvas ielā 5.

2021.gada jūlijā prezentējām jaunu produktu – 9 veidu melnās, zaļās, augļu un ogu, roibuša un zaļu tēju maisījumus, Liepājas biznesa inkubatora Preinkubācijas programmas ietvaros (PINK). Pateicoties cilvēku atsaucībai un ieteikumiem, kā arī pašu azartam izveidot ko jaunu un nebijušu, līdz Ziemassvētkiem Graudupes piedāvājumā ir jau 19 dažādu, unikālu tējas maisījumu. Dažas no mūsu tējām var arī iegādāties arī Zero Pauna veikalā Liepājā un beziepakojuma veikalā Klētnīca, Jēkabpilī, kā arī Ražojums Bodnīca veikaliņā Brocēnos.

SIA Cremedia zīmols “Graudupes” ir korporatīva Latvijas Mājražotāji biedrs.
www.graudupes.lv
IG, FB, TikTok @graudupes

Populārākie Produkti

Nothing found.