Mana interese par dabu, veselīgām lietām bija tas, kāpēc sāku skatīties Austrumu ideju virzienā.

Un reiz mani uzcienāja ar dzērienu, kas gatavots no ingvera. Rietumos tie ir ļoti populāri – vājāki un stiprāki, gāzēti un negāzēti, un visi zina, ko ar tiem darīt; pie mums tādu tradīciju nav

Uzzinājuši, no kā dzēriens gatavots, cilvēki saka: ā, tās ir zāles! Taču es gribētu, lai viņi saprot, ka ingvers tomēr ir kaut kas vairāk par garšvielu un ēdienu piedevu. Galu galā ingverīns ir noskaņas dzēriens – to var lietot mundrumam, enerģijas atjaunošanai, jautrības līmeņa pacelšanai. Tajā nav ne piles alkohola, toties tam ir daudz veselīgu blakņu: tas stiprina imunitāti, veicina vielmaiņu, aukstā laikā palīdz sasildīties… Ziemā no tā var gatavot karsto dzērienu, savukārt vasarā, atšķaidot ar toniku un pieliekot ledu, sanāk lielisks atspirdzinošs padzēriens.

Biznesa aizsākumi esot meklējami pirms deviņiem gadiem– pēc pirmās reizes, kad, pagaršoju ingvera dzērienu,  nolēmu ka arī pats mēģināšu pagatavot ko līdzīgu: “Sākumā man tā bija kā spēle – ar ko pārsteigt ģimeni, radus, draugus, paziņas.

Pirmais mēģinājums nav bijis veiksmīgs, taču tad man radās azarts un spītība: mēs taču arī varam! Un jau pēc četriem mēnešiem biju izstrādājis savu dzēriena gatavošanas tehnoloģiju.

PVD reģ. nr. 068447

Jānis Smelters

E-pasts: ingverine@gmail.com
Tālrunis: +37129 452 989