Broileru audzētāji no Ventspils puses, Dace Andersone ar savu izveidoto zīmolu Kanna.

Dace saka, viņa to dara dēļ bērniem. Ne velti zīmols Kanna radies no abu viņas bērnu vārdiem – Kārlis un Anna. Bērns ir pirmais katalizators, vai prece ir laba, un, ja bērni ēd veselīgu zupu, tad kas vēl vispār ir vajadzīgs? Bet nu labi, īsumā Dace iepazīstina ar savu saimniecību.

Esam ģimenes uzņēmums, kas radījis zīmolu KANNA, kuras darbības pamats ir Latvijas laukos lēni audzēt broilerus vispirms savam ģimenes galdam un tad klientiem, kuri jau ilgāku laiku novērtē izcilas vistas garšu- kā bērnībā!

Mēs nodrošinām pilna cikla saimniekošanu!

  1. Mūsu saimniecībā izšķiļas broileru cālīši- šie ir 100% Latvieši un nav ievesti nav ārvalstu rūpnīcām.
  2. Paši izaudzējam mājputnus, līdz ar to skaidri zinām ar ko tos baro, un baro tos ar vietējām izejvielām, kas ir bez hormoniem un antibiotikām, jo gan ģimenes lielie, gan mazie paši lieto uzturā izaudzēto.
  3. Ir izveidota un reģistrēta šobrīd vienīgā Latvijā mobilā mājputnu kautuve vietējam tirgum, līdz ar to skaidri zinām, ka mājputnu kaušanas process notiek saskaņā ar likumdošanu un ir pārliecināti, ka mājputnam, nevienā brīdī, nerodas stress, līdz ar to nerodas stresa gaļa.
  4. Piedāvā gan svaigu, gan sasaldētu sadalītu mājputnu gaļu vietējā tirgū.
  5. Mājražotāja statusā piedāvā gatavas zupas un buljona koncentrātus no pašu saimniecībā izaudzētā un nokautā Latvijas laukos lēni augušā broilera.

Kanna

E-pasts:kannasgala@gmail.com

Tālrunis: +37129331553