Mūsu saimniecības stāsts sākās pirms mēs paši to zinājām vai nojautām.

Mēs – Liene, Ričards un mūsu bērni – bijām tipiski pilsētnieki. Kopš bērnības bijām auguši pilsētu labirintos. Mīlējām pilsētu. Strādājām pilsētā. Visi mūsu draugi bija pilsētā. Visa mūsu dzīve bija pilsētas ritma dancināta, pilsētas gaismu caurvīta un pilsētas skaņu, iespēju pildīta.

Tomēr dziļi, dziļi mūsos mita sapnis par dzīvi laukos. Kādreiz. Nenoteiktībā.

Līdz kādu dienu ierunājās sirdsbalss – sirds sāka dunēt skaļāk, tā kņudināja pakrūtē un aicināja doties ceļā skatīt Latvijas lauku āres.

“Tas bija, kā filmā. Skaistā, saulainā decembra dienā pa slideniem, piesniegušiem ceļiem mēs piebraucām pie mājas “Karotītes”. Bija 2015. gada decembris. Automašīnā bija rāms miers, bērni snauda diendusā. Mēs ar Ričardu izkāpām no mašīnas un, sazinoties vien acu skatiem, smaidiem, mūs pārņēma vārdos neaprakstāma sajūta. Sajūta, ka mēs esam mājās. Šī diena neatgriezeniski mainīja mūsu dzīves.” – Liene & Ričards.

Kopš 2015. gada, turpinot klausīt sirdsbalsij, soli pa solītim, apgūstot iepriekš nezinātus spēles noteikumus, kļūdoties, mācoties no kļūdām, nebīstoties, ar drosmi ejot tālāk, pilnīgi nezināmā virzienā esam izauguši par pirmo saimniecību Baltijā, kas audzē īpašu, lēnaudzīgu gaļas putnu, nodrošinot pilnu audzēšanas ciklu.

Vistu saimniecība ZS “Karotītes” ir mūsu sirdsdarbs un ģimenes paplašinājums, kas saņem vienlīdz lielu gādību, rūpes, cieņu un mīlestību. Mēs mīlam savu zemi. Mēs mīlam savu darbu. Mēs esam lepni par produkciju, ko varam dot saviem klientiem.

Un tā, klausot sirdsbalsij, dzīves ceļš mūs aizved pie sirdsdarba.

 

Karotītes

PVD nr. 076590

Tel. 26 391 100

E-pasts liene@karotites.lv

“Karotītes”, ZS Sāti, “Karotītes”, Irlavas p., Tukuma n., LV-3137