Aiz katra produkta un biznesa mēdz slēpties stāsts. Stāsti cilvēkiem patīk, jo tikai tā var iepazīt un iemīlēt! Cilvēki, viņu idejas, ieguldītais darbs un labās domas – viss, kas rada produkta pievienoto vērtību ir sastopams arī šajā stāstā!

Ideja par ābolu etiķi ļoti sen un pavisam nejauši dzima mūsu ģimenes draugiem, kuri gribēja gatavot kalvadosu, bet ražošanas process nogāja greizi. Tikuši vien pie 40 litriem etiķa – aromātiska, viegla un garšīga. Izpētot un izzinot etiķa labās īpašības un pielietojumu, tapa skaidrs- ja āboli dārzā ir daudz, tad tie jāpārvērš tieši etiķī. Jo kāpēc gan to pirkt veikalā? Varam taču paši to gatavot ! Turklāt, par veikalā pirkto nekad neko nevar zināt – cik daudz dažādu e-vielu tas satur, kādas izcelsmes un kvalitātes augļi izmantoti.  Par savējo zini – tas ir tīrs, dabīgs un īsts! Mūsu etiķis ir gatavots no 100% ābolu sulas,bez pievienota rauga, tas netiek filtrēts, pasterizēts, nesatur e-vielas un konservantus, līdz ar to saglabā visus vērtīgos vitamīnus un aminoskābes.

Šobrīd no dažiem desmitiem litru tas ir pāraudzis četrciparu skaitlī! Prieks un gandarījums, kas  tomēr  prasa arī daudz darba un enerģijas. Esam mājražotāji, ģimenes uzņēmums, un visu darām pašu spēkiem. Iesaistās visa dzimta – gan lieli, gan mazi, gan jaunie, gan vecāki. Visvairāk darba roku vajag tieši sākuma procesā- ābolu lasīšanas laikā, sulu spiešanas procesā un liekot raudzēties.

Ja sākotnēji mūsu klientu loks bija draugi, kaimiņi, paziņas, tad pamazām mājražotāju tirdziņos ieguvām uzticību plašākā lokā. Nu jau savu preci piedāvājam arī dažādos veselīgas pārtikas, mājražotāju produkcijas veikalos.

Novērtējiet to, kas TEPAT, ar roku aizsniedzams -veselīgs, pašu dārzā izaudzis, B grupas vitamīniem, antioksidantiem, minerālvielām un C vitamīnu bagāts – svaigs ĀBOLS!

PVD reģ. nr. 074017

SIA Dīvas

E-pasts: divassia@inbox.lv 

Tālrunis: +371 29525801

Patlaban savas mājas virtuvē pats savām rokām gatavo piecas pārtikas līnijas, kas visas ir oficiāli reģistrētas. Tie ir biešu salāti tomātu sulā, raudenes tomātu mērce, saldskābais čilli čatnijs, rasoļņiks un marinēti sīpoli želejā. Līdzās to labajai garšai šiem meistardarbiem pievienotā vērtība ir oriģinālais noformējums, tajā skaitā etiķete, ko Sergejs Jēgers raksta ar roku un uzlīmē katrai burciņai. Daļa meistardarbu jau labu laiku ir pieejami tirdzniecībā.

Sergejs Jēgers 

Baltā iela 9 Rīga