Siera ražotni 2006. gadā Raunā dibināja Ceriņu ģimene. Pirmsākumos mūsu ražotnē tapa tikai divi produkti – Zaļais siers un Zelta (zināms kā gī) sviests, bet šobrīd piedāvājumā ir jau 29 iecienīti produkti, to skaitā beramais siers ar baravikām, siers Ķiplociņš, siers ar garšaugiem, pikantais knapsieriņš, 16 veidu Mājas makaroni, 4  veidu Mājas nūdelītes un jaunums – trīs veidu platie makaroni “Saulainā izlase”.

Esam gandarīti, ka nu jau 16 gadus SIA “Siera ražotne” ir vienīgais piena pārstrādes uzņēmums Baltijā, kurā top Zaļais siers. Vienu no siera galvenajām sastāvdaļām – sierāboliņu – audzējam paši savā dārzā. 

 

Mūsu ražoto produkciju var iegādāties tirdzniecības vietās visā Latvijā un mūsu ražotnes pašapkalpošanās veikalā Raunā, Parka 4a.

Ekskursija ar degustāciju un iespēju apskatīt ražotni,uzzināt uzņēmuma rašanās stāstu, iepazīties ar ražošanas procesu un nobaudīt “Siera ražotnē” tapušos produktus (iepriekš jāpiesakās)

– JAUNUMS – pašapkalpošanās veikals!  Jebkurā dienā, iepriekš nepiesakoties, ir iespēja mūs apciemot, ražotnes veikaliņā iepazīties ar visiem mūsu produktiem un iegādāties tos par labākajām (ražotāja) cenām.

PVD reģ. nr. 031494  un 040188

SIA Siera ražotne
E-pasts: sierarazotne@gmail.com
Tālrunis: +371 22014583