Sidrabsīļu biškopības saimniecība atrodas Saldus novada Kalnos, kur saimnieki Edgars un Agnese Lukevici dravo jau trešajā paaudzē ar vairāk nekā sešdesmit bišu saimēm.

Abiem saimniekiem biškopība ir hobijs un bites ir viņu vislielākais acuraugs. Strādājot medus produktu luksusa segmentā, saimnieki piedāvā dabīgus, vienkāršus vietējos medus un biškopības produktus, kas ievākti un apstrādāti tīrā, kārtīgā vidē tikai un vienīgi saimniecībā ar izsekojamību līdz stropam.

Saimniecībā īpaši bitēm katru gadu sēj nektāraugus. Liela uzmanība tiek pievērsta kvalitātei. Visi biškopības procesi notiek speciālās telpās un vietās.

Piedāvājumā pavasara ziedu medus, vasaras ziedu medus, krēmveida medus, medus ar dažādām garšām (cidoniju, melleņu, zemeņu, upeņu, dzērveņu, smiltsērkšķu).

coeur@inbox.lv, 26378625 (Agnese), 29282535 (Edgars)

Kalni, Nīgrandes pagasts, Saldus novads

Patlaban savas mājas virtuvē pats savām rokām gatavo piecas pārtikas līnijas, kas visas ir oficiāli reģistrētas. Tie ir biešu salāti tomātu sulā, raudenes tomātu mērce, saldskābais čilli čatnijs, rasoļņiks un marinēti sīpoli želejā. Līdzās to labajai garšai šiem meistardarbiem pievienotā vērtība ir oriģinālais noformējums, tajā skaitā etiķete, ko Sergejs Jēgers raksta ar roku un uzlīmē katrai burciņai. Daļa meistardarbu jau labu laiku ir pieejami tirdzniecībā.

Sergejs Jēgers 

Baltā iela 9 Rīga

Populārākie Produkti

Nothing found.