Viss ir vienkārši… Manis radītas vannas bumbas, kuras liks Tev justies īpaši… Jo radot šo burbuļojošo maigumu tiek domāts, lai Tu justos ĪPAŠI patīkami un labi.
Kuram gan nepatīk reizēm atpūsties iegremdējoties siltā vannā, kura smaržo pēc Tev tīkama aromāta… Un sveču gaismā baudīt tik patīkamo sajūtu, kad burbuļojošā vannas bumba iedarbojas uz Tavu ķermeni, maigi attīrot to un padarot ādu tik maigu….
Līdz ar to, ka esmu burtiski iemīlējusies šajā sajūtā, nolēmu padalīties ar Tevi un šādi kaut nedaudz dažādojot Tavu ikdienu un liekot Tev justies ĪPAŠI.
Izaicinājums atrasts LIKT JUSTIES TEV PATĪKAMI UN ĪPAŠI, gatavojot vannas bumbas pēc pasūtījuma, tiek piedomāts gan par sastāvu, gan īpašām vēlmēm gan tīkamām un netīkamām sajūtām, jo ir būtiski vai vannas bumbas tiek gatavotas bērnam, vai senjoram, vai kādam no Jums… Katrs ir tik vienreizējs un neatkārtojami ĪPAŠS!
Un tā šobrīd meistaroju burbuļbumbas, sāls bumbas, krēmbumbas, gan ekobumbas ar izmekletām smaržām, vērtībām, sajūtām, kas liks justies Tev tik ĪPAŠAM.

Roku darbs. Īpaši pielāgots Tavām vēlmēm. Gatavots no dabīgiem materiāliem

Kristīne Treimane
kristinesampina@gmail.com

Facebook @vannasbumbasipasitev