fbpx

Bio kaņepju krekeri

3.60
Sastāvs: kabacis, saulespuķu sēklas, sīpoli, linsēklas, kaņepes 5% (Latvija), ābolu etiķis, ķiploki, Himalaju rozā sāls, ķimenes.

Svars: 80 grami. Bez laktozes, cukura, glutēna, bez ĢMO un konservantiem.

Šie dzīvie kaņepju krekeri ir pilnvērtīgas maltītes sastāvdaļa. . Papildiniet savas ēdienreizes ar šiem krekeriem, lai izbaudītu jaunas garšas un sajūtas.

Kaņepju sastāvā ir visi svarīgākie minerāli – kalcijs, magnijs, kālijs, fosfors, dzelzs un cinks. Kaņepes  satur daudz šķiedrvielu, un viena no tā svarīgākajām īpašībām ir neaizstājamās taukvielas Omega 3 un Omega 6 sabalansētā attiecībā (3:1). Kaņepju sēklās ietilpstošās taukskābes ir enerģijas avots, tās nepieciešamas pareizai nervu sistēmas darbībai, smadzeņu attīstībai un funkcionēšanai, uzlabo ādas veselību un elastīgumu. Lietojot kaņepes  tiek stiprināti kauli un locītavas, organisms tiek apgādāts ar visām svarīgākajām aminoskābēm, taukvielām un minerālvielām. Kaņepes izmanto, lai samazinātu holesterīna līmeni asinīs, stiprinātu imūnsistēmu un mazinātu stresu. Īpaši ieteicams sportistiem, veģetāriešiem, vegāniem, grūtniecēm, bērniem un cilvēkiem ar lielu fizisko slodzi.


Kategorija Birka

Saistītie produkti

Privacy Preference Center