fbpx

Bio lazdu riekstu batoniņš HARMONIJAI

2.00

Sastāvs: karoba pulveris, neapstrādāts kakao sviests, lazdu rieksti 20%, rozīnes, kanēlis, Himalaju rozā sāls, saulespuķu lecitīns.Var saturēt citu riekstu daļiņas.

Batoniņš iepakots folija aizsargplēvē un kartona kastītē. Uzglabāt temperatūrā no +4°C līdz +23°C. Ilgstošai glabāšanai ieteicams turēt ledusskapī.

Svars: 42 grami

Bez laktozes, kofeīna, pievienota cukura, glutēna, bez ĢMO un konservantiem.

Šis batoniņš ir īsts kārums cilvēkiem ar izsmalcinātu garšas izjūtu. Mazliet rūgtenā garša savijas ar riekstu un rozīņu saldumu,  kopā veidojot harmonisku garšas buķeti, kas piepilda sajūtas un iedvesmo.

“Lazdu rieksti esot bijuši vieni no pieciem svētajiem ēdieniem, ko Dievs dāvājis cilvēkiem. Daudzās valstīs lazdu riekstus uzskata par veiksmīgas laulības, laimes un labklājības simbolu. Lazdu rieksti satur daudz E un B grupas vitamīnu, tajos ir 14-18% olbaltumvielu, ap 70% eļļas, daudz ogļhidrātu, minerālvielu un mikroelementu –  kalcija, kālija, fosfora, dzelzs un vara. Lazdu rieksti regulē sirds darbību, novērš mazasinības un reimatisma radītas problēmas organismā, tie nepieciešami kaulu uzbūves un asinsrites procesu labvēlīgai attīstībai. Uztura speciālisti lazdu riekstus lietot uzturā īpaši iesaka bērniem augšanas un attīstības laikā un cilvēkiem, kas bieži pakļauti lielām fiziskām un garīgām slodzēm.” 

Nav noliktavā


Saistītie produkti

Privacy Preference Center