fbpx

Brokoļi- sēklas diedzēšanai

1.00

Brokoļu dīgsti garšos tiem, kam patīk to kāpostīgā garša vai  redīsi, rukola un sinepes liekas par asu. Nudien, mazais dīgstiņš garšo tāpat kā brokolis vasarā, tikai garša ir daudz koncentrētāka.  Ar brokoūzaļumiņiem var papildināt salātus, brokastu sviestmaizes, pārkaisīt pāri omletei, lai piešķirtu ēdienam pikantu noti vai papildināt zupas šķīvi īsi pirms pasniegšanas.

Brokoļus var diedzēt divos veidos – vai nu kā dīgstus burkā tos vismaz  divas reizes dienā skalojot vai kā mikrozaļumus uz augsnes vai kāda cita mitrumu uzturoša materiāla. Diedzējot kāpostaugus (brokoļus un kāpostus) jāņem vērā ka tiem neiet pie sirds augstāka temperatūra par 24 grādiem.

Abos  audzēšanas veidos, dīgstus pirmās divas – trīs dienas vajadzētu turēt tumsā (piemēram, pārklāt ar tumšu drānu). Tad ņemt ārā un novietot gaišā, bet no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.  Kad dīgstiem parādās pirmās zaļās  lapas tie ir gatavi ēšanai.

Brokoļu dīgsti satur augstu minerālvielu līmeni – dzelzi, magniju,kāliju u.c. Kā arī izceļams ir  vitamīnus C un E daudzums.

Svars-10g

PVD reģ.nr. 068058

Nav noliktavā


    Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

    Saistītie produkti

    Privacy Preference Center