fbpx

Griķu spilvens ar Lavandu

44.0046.00

Griķu spilvens ir veselīga un pilnvērtīga miega noslāpums. Pildījuma priekšrocība ir tā, ka griķu sēnalas pielāgojas galvas formai un nodrošina pareizu kakla un galvas stāvokli, atbalsta mugurkaulu pareizā stāvoklī.
Lavanda-harmonijas augs. Tās aromāts atslābina muskuļus un uzlabo emocionālo pašsajūtu. Lavandas smarža palīdz atbrīvoties no stresa un būtiski uzlabot miega kvalitāti.
Spilvena pildījums saglabā savu struktūru un nodrošina brīvu gaisa  cirkulāciju – sasilušais gaiss cirkulē starp sēnalām, tādēļ galva nesvīst, spilvens patīkami atvēsina, nodrošinot pilnvērtīgu miegu.
Vēsi vasarā, silti ziemā.
Sēnalu spilvens ir ekoloģiski tīrs izstrādājums, kas parasti neizraisu alerģiju.
Griķu sēnalu čauliņas rada nelielu masāžas efektu, kas mazina nogurumu, atslābina kakla muskuļus, palīdz novērst galvas sāpes, normalizē asinsriti.
Lieliska profilakse osteohondrozes gadījumos.
Veicina kakla kroku un rīta grumbu pazušanu.
Sēnalas ir dabīgs pildījums, kas pēc to lietošanas dabā sadalās.
Griķu spilvens var būt tavs draugs, psihoterapeits, skaistuma noslāpums, miega sargs un veiksmes talismans!
Spilvena sastāvs
Pildījums – attīrītas, kaltētas griķu sēnalas. (Izcelsmes valsts – Latvija).Lavandu ziedi (Izcelsmes valsts – Latvija).
Apvalks -100% kokvilna. Apvalkam iešūts rāvējslēdzējs, vieglākai spilvena kopšanai, pildījuma daudzuma regulēšanai un nomaiņai.

SPILVENA KOPŠANA
Reizi pa reizei sēnalas ieber traukā vai drānā. Spilvena apvalku izmazgā veļas mašīnā 30 grādu temperatūrā, saudzējošā režīmā.
Griķu sēnalu spilvens ar laiku nedaudz saplok  – tā apjoms samazinās un tad to nepieciešams papildināt ar jaunām sēnalām.

Notīrīt

SKU Nav pieejams Kategorija Birka

Saistītie produkti

Privacy Preference Center