fbpx

Kafija ”Curonia Brazil” Espresso

12.0024.00

Nianses un tekstūras: Citrus, Šokolāde, Karamele

Izcelsme: Dienvidamerika , Brazīlija, Cerrado mineiro

Grauzdējums: Espresso

Augstums:1000m

Ferma : Cerrado Coffee Growers Federation

Apstrāde: Naturālā

Cerrado Mineiro ir liels reģions Minas Gerais štatā Brazīlijas dienvidaustrumos.

Reģiona fermas atrodas no 800 līdz 1300 virs jūras līmeņa un tās pārsvarā ir līdzenumos.

Kafija ir pazīstama ar tās intensīvajiem aromātiem, karameles vai riekstu notīm, maigu citrusaugļu skābumu, vidēju līdz pilnvērtīgu ķermeni un ilgstoši noturīgu šokolādes pēcgaršu.

Tas ir arī pirmais Brazīlijas reģions, kas saņēmis aizsargāta cilmes vietas nosaukuma statusu, kas nozīmē, ka kafijai ar marķējumu “Cerrado” faktiski ir jābūt no Cerrado.

Izcelsmes vietas norādīšana ir viens no daudzajiem soļiem ceļā uz lielāku izsekojamību. Lai iegūtu Cerrado Mineiro cilmes vietas nosaukumu, kafijai jābūt specializētai (80+ punkti) arabikai, kas audzēta 800 metriem virs jūras līmeņa reģiona ietvaros. Ir arī citas prasības, piemēram, apņemšanās ievērot Brazīlijas likumus, un arī kooperatīvam un noliktavai ir jābūt līgumam.

Tomēr cilmes vietas nosaukuma statuss nav tikai izsekojamība:, tas attiecas arī uz garšu kvalitāti un daudzveidību. Saskaņā ar Cerrado kafijas audzētāju federācijas vietni: “Izcelsmes apzīmējums ir norobežota teritorija, kurā tiek ražots produkts, kam ir unikālas īpašības un nevar atrast nekur citur brazīlijā.

Notīrīt

SKU Nav pieejams Kategorija Birkas ,

Saistītie produkti

Privacy Preference Center