fbpx

Svaiga saldēta spirulīna

20.0034.00
Tikko ievākta svaiga spirulīna sasaldēta 12/24 porcijās, kas aptuveni atbilst dienas devai. Mūsu spirulīna ir neapstrādāta mikroskopisko aļģu masa ar praktiski nejūtamu garšu. Audzēta Latvijā.

Intensīvi sportojot un pārciešot citas pārslodzes dienas patēriņu var palielināt. Svaiga spirulīna ir dabiska, neapstrādāta vitamīniem un antioksidantiem bagāta pārtika. Atšķirībā no vairuma superfood nosaukuma cienīgo produktu, tai ir ļoti neitrāla garša. Atšķirībā no mākslīgajiem vitamīnu maisījumiem, kas bieži raisa blaknes un kairina kuņģi, kā piemēram dzelzs preperāti, spirulīna viegli uzsūcas, uzlabo kuņģa mikrofloru un nekairina gremošanas traktu. Alerģijas praktiski netiek novērotas, tomēr kā ar ikvienu jaunu produktu iesakām vērot ķermeņa reakciju, lai piemeklētu sev atbilstošāko daudzumu. Augstā vitamīnu satura dēļ iesakām lietot dienas pirmajā pusē.

Saldēta spirulīna ir pilnīgi dabiska, nesatur konservantus, apjoma palielinātājus, mākslīgi pievienotus vitamīnus vai citas piedevas.

SATUR: 50% spirulīna (mikroaļģe A.platensis), 50% ūdens.

LIETOŠANAS IETEIKUMI: lietot atkausētu.  Iejaukt ūdenī, jogurtā, smūtijā, aukstajā mērcītē, desertā, saldējumā vai glazūrā. Garša ir praktiski nejūtama, tāpēc var pievienot ikvienam Jūsu iemīļotam dzērienam vai ēdienam, kam piestāv zaļā krāsa.

Uzglabāt sasaldētu (-18°C). Atkausētu uzglabāt +4…+6 °C un izlietot 24  stundu laikā. Atkūstot var izdalīties zilā krāsa, jo spirulīnas šūnas iekšienē ir zila “sula” – vērtīgais pigments fikocianīns. Tas nemaina spirulīnas kvalitāti. Par atkusušas spirulīnas bojāšanos liecina izteikta nepatīkama aromāta (tāda kā parasti piemīt kaltētai spirulīnai) parādīšanās.

100 g PRODUKTA SATUR: Enerģētiskā vērtība 106 kJ/26 Kcal; Olbaltumvielas 3,4 g; Ogļhidrāti 2,3 g (no tiem 1,2 g šķiedrvielas, 1,1 g cukuri), Tauki 0 g, Piesātinātas taukskābes 0 g; Sāls 0 g.

PVD reģ. nr. 080990

Notīrīt

SKU Nav pieejams Kategorija Birkas ,

    Tikai pieteicies klienti, kurš iegādājies šo produktu, var atstāt atsauksmi.

    Saistītie produkti

    Privacy Preference Center