fbpx

Svaiga spirulīna ar cidoniju sīrupu

20.00

Spirulīna ar cidoniju sīrupu, 14 porcijas

Cidonijas – ziemeļu citrons, Latvijas selekcionāru lepnums! Garšīgs, veselīgs un viegli uzglabājams dzēriens, lai sporta somā vai rakstāmgalda atvilktnē vienmēr ērti glabāt enerģijas rezerves.

SASTĀVS: 78% cidoniju sīrups (cidoniju sula (67%), cukurs(33%)), 32% svaiga spirulīna (mikroaļģe A.platensis). Nebaidies no cukura, jo ir pierādīts, ka augļu sīrupā saharoze pakāpeniski sašķeļas par fruktozi un glikozi, turklāt vienā porcijā šī dzēriena cukura (ogļhidrātu) ir pat mazāk nekā sulās! Spirulīna – mūsu pašu audzēta, cidoniju sīrups – no Latvijas zemniekiem.

LIETOŠANA: Pirms lietošanas sakratīt un atšķaidīt sīrupu ar ūdeni. Viena deva ir 21 g jeb 2 ēdamkarotes. Dienas devu iesakām sajaukt ar ~100 ml ūdens. 330 ml pudelē ir 14 porcijas, kas paredzētas četrpadsmit dienu spirulīnas lietošanas kursam. Ja ir lielāka nepieciešamība pāc bioloģiski aktīvajām vielām, piemēram, slimošanas, stresa vai traumu gadījumā, dienā drīkst lietot arī divas un vairāk devas. Iesakām lietot dienas pirmajā pusē, jo spirulīna rada enerģijas pieplūdumu. Var lietot arī bērni.

UZGLABĀŠANA: Pēc atvēršanas NAV jāglabā ledusskapī. Neuzglabāt tiešos saules staros!

100 g PRODUKTA SATUR: Enerģētiskā vērtība 676 kJ/159 Kcal; Olbaltumvielas 2,3 g; Ogļhidrāti 36 g (tostarp cukuri 35 g); šķiedrvielas 1 g; Tauki 0,1 g;  Piesātinātas taukskābes 0 g.

Svaiga spirulīna ir dabiska, neapstrādāta vitamīniem un antioksidantiem bagāta pārtika. Atšķirībā no jau zināmā un plaši pieejamā spirulīnas pulvera, svaigai spirulīnai ir ļoti neitrāla garša un smarža. Atšķirībā no mākslīgajiem vitamīnu maisījumiem, kas bieži raisa blaknes un kairina kuņģi, kā piemēram dzelzs preperāti, spirulīna viegli uzsūcas, uzlabo kuņģa mikrofloru un nekairina gremošanas traktu. Alerģijas praktiski netiek novērotas, tomēr, kā ar ikvienu jaunu produktu, iesakām vārot ķermeņa reakciju, lai piemeklētu sev atbilstošāko daudzumu. Augstā vitamīnu satura dēļ iesakām lietot dienas pirmajā pusē.

Tilpums-330 ml.

PVD reģ. nr. 080990


Saistītie produkti

Privacy Preference Center