fbpx

Uzmundrinātājs

7.50

Sastāvs-  bišu maize, pīlādžu un irbeņu ogas, pļavas sarkanā āboliņa ziedi, zeltsakne, nātru sēklas.

Lietošana-Lietot pa 2-3 tējkarotēm dienas pirmajā pusē.

Produkta pamatā ir biškopības un augu valsts produkti, tādi kā bišu maize, pīlādzis, sarkanais āboliņš, nātres sēklas, zeltsakne. Viens no galvenajiem komponentiem ir bišu maize – tā ir augstvērtīgs un organismam viegli izmantojams produkts. To darba bites fermentācijas jeb raudzēšanas ceļā gatavo no ziedputekšņiem un medus speciāli jaunajām bitēm. Bišu maizē bez olbaltumvielām, vitamīniem, mikro un makro elementiem ir ļoti daudz aminoskābju, it īpaši neaizvietojamās,  tāpēc tā uzskatāma par ļoti vērtīgu.

Pīlādžu ogas ir ne tikai bagātīgs vitamīnu, makroelementu un citu bioloģiski aktīvu vielu avots, bet arī veicina veselīgu holesterīna līmeni asinīs, samazina lipīdu saturu aknās, normalizē vielmaiņu.

Sarkanā āboliņa ziediem ir antisklerotiska iedarbība. Tie kavē holesterola uzkrāšanos asinsvados, kavē ļaundabīgo audzēju attīstību. Nātru sēklu iedarbība uz cilvēka organismu ir ļoti daudzpusīga, tās satur vitamīnus, mikroelementus, neaizvietojamās aminoskābes un olbaltumvielas.

Zeltsakne iedarbojas tonizējoši un vispārspēcinoši. Produktu ieteicams lietot, lai sekmētu vispārējā stāvokļa un pašsajūtas uzlabošanos, stimulētu organisma imūnsistēmu, regulētu kuņģa un zarnu trakta darbību, pie fiziskas un garīgas pārpūles, lai aizkavētu organisma novecošanās procesus.

Svars 120g

Nav noliktavā


Saistītie produkti

Privacy Preference Center