Santu ģimenes sapnis par īstu vīna darītavu aizsākās jau pagājušā gadsimta nogalē, kad ģimene aizrāvās ne tikai ar vīna raudzēšanas un uzglabāšanas smalkumu izziņu, bet arī ar apbrīnojamu entuziasmu apceļoja dienvidu saulainās zemes, sapņojot par laiku, kad Santiem pašiem būs sava vīna darītava.

2010. gadā sapnim bija lemts piepildīties, kad vīna darītava rada sev mīlīgu vietu Aizputes pilsmuižas pagrabā. Kā uzsver vīndaru ģimene, labs vīns dzimst un dzīvo piemērotā pilī un vislabāk jūtas pamatīgā vīna pagrabā! Tāpat kā dimanti vēl nav briljanti, arī Santu ģimene ik gadu slīpē savas receptes un gatavošanas tehnoloģijas.

Santu ģimenes vīns tiek izgatavots pēc tradicionālām metodēm, kurās ikviens process, sākot no katras ogas izaudzēšanas un savākšanas, un beidzot ar pudeles noguldīšanu vīna plauktā, ir roku darbs. Cilvēka lielākā vērtība ir veselība, tāpēc vīna pagrabos tiek darināts tikai dabīgs vīns no mūsu reģionā audzētiem, vitamīniem bagātiem augļiem un ogām bez pievienotiem sulfītiem vai kādiem citiem ķīmiskiem konservantiem, tādējādi sniedzot neierobežotas garšas harmonijas meklējumu iespējas. “Esam ar kaislību pēc perfekcijas un jaunatklājumiem, ar cieņu pret pagātni un tradicionālajām dzērienu gatavošanas metodēm.

Mūs ik gadu turpina iedvesmot gan vīna konkursos saņemtās atzinības, gan nozares speciālistu un vīna baudītāju uzslavas,” uzsver vīndaris Mārtiņš Sants.

Aizputes vīna darītava

E-pasts: info@ekovins.lv
Tālrunis: +37126 397 949

Populārākie Produkti

Nothing found.