Latvijas Ķiploks jaunajās mājās Līvu ciemata Muciņās, kas atrodas vien dažus kilometrus no Cēsīm. Pie mums ik dienu gaisā virmo patīkamas smaržas, kas vedina palutināt sevi ar kaut ko gardu un veselīgu.

Dodies garšu un pārsteigumu ceļojumā, lai saņemtu atbildi “Kā garšo ķiploks?”! Vai precīzāk – kā garšo ķiploks visdažādākajās tā izpausmēs – marinēts, kaltēts, tējā, brandavīnā, alū, medū, kompetē vai šokolādē.

Audzējam ziemas ķiplokus – “Kente” un “Porcelāns”. Audzējam ar bioloģiskām metodēm, nelietojam ķinikālijas.  Ražojam gardus, veselīgus produktus no ķiploka.

Ziemas ķiploki, Kente un Porcelāns,  tiek audzēti ar rūpēm, mīlestību un atbildību, ikviens produkts ražots ar augstu kvalitātes izjūtu.

Produktu klāsts ir gana plašs – ķiploku pulveris, ķiploku granulas, ķiploku tēja,  interesanti našķi un dzērieni, kā arī tradicionālie marinējumi un pesto.

Lai gan ražošanā ieviestas arī modernās tehnoloģijas, roku darbs vēl jo projām ir un būs pamatu pamatā. Tas rada produkcijas nemainīgu vērtību – kvalitāti!

ĶIPLOKS – VISU GARŠU KARALIS!

PVD reģ. nr. 068771

SIA Latvijas ķiploks

E-pasts: inese@latvijaskiploks.lv 
Tālrunis: +37129123367

Populārākie Produkti

Nothing found.