Tika izlasīti daudz klīniskie pētījumi par spirulīnas lielisko ietekmi uz cilvēka veselību.

Produktus sākotnēji lietojām paši ar ģimeni un tuvākajiem draugiem, līdz nolēmām, ka ikvienam ir jādod iespēja baudīt SVAIGO un GARŠĪGO spirulīnu.

Spirulīna ir unikāla mikroaļģe, kas ir viena no uzturvielām bagātākajiem pārtikas produktiem uz planētas, jo dabiski satur proA, E un B grupas vitamīnus, biopieejamu dzelzi, kalciju un cinku, kā arī visas neaizvietojamās aminoskābes

Mūsu gardie un veselīgie spirulīnas dzērieni nodrošina pašsajūtas uzlabošanos un enerģijas pieplūdumu ilgtermiņā. Nekādu stimulantu un kofeīna.

Jūties labi šodien un domā par sevi rīt!

Spirulina Nord” ir vienīgais uzņēmums Ziemeļeiropā, kas audzē spirulīnu un veido no tās unikālus produktus.
“SpirulinaNord” darbojās kopš 2019. gada. Uzņēmuma darbības pamatā ir divu Latvijas zinātnieču Dr.sc.ing. Kristīnes Veģeres un Dr.sc.ing. Agneses Stundas Zujevas izstrādāta unikāla audzēšanas tehnoloģija.
Tradicionāli spirulīna ir tropiska mikroaļģe. Ar “Spirulina Nord” tehnoloģiju ir iespējams audzēt augstākās kvalitātes spirulīna ziemeļu klimatā.
Spirulīna tiek audzēta 12 mēnešus gadā, slēgtā sistēmā, izslēdzot kukaiņu un vides piesārņojuma nokļūšanu produktā.
“Spirulina Nord” reģistrēta Latvijas PVD reģistrā ar Nr. 080990. “Spirulina Nord” ir pārtikas audzētājs un uz to attiecas visi ar pārtikas ražošanu saistītie normatīvie akti. Spirulīnas audzēšana netiek specifiski regulēta.

Darbības pamatā ir starptaustiska HACCP kvalitātes kontroles sistēma, kas nodrošina pārtikas drošības riska analīzi un kritisko kontrolpunktu noteikšanu. Spirulīnā esošo minerālvielu un vitamīnu noteikšanai tiek izmantotas Latvijā sertificētas laboratorijas.

Spirulina Nord

E-pasts: info@spirulinanord.eu
Tālrunis: +371 2653 6486