Mūsu lolojumam Provinces Produkti tirdzniecības platformai un mājražotāju kopienai, pirmais gads ir noslēdzies godam! Vēlamies pastāstīt, kas tad šī gada laikā ir izdarīts un kas plānots tuvākajā nākotnē.

Jāsāk ar to, ka mūsu mīlestība pret Latvijas mājražotāju darbu ir tikai augusi. Gada laikā esam apzinājuši tik daudz lielisku Saldus novada un nu jau arī, citu Latvijas reģionu mājražotājus, kuri audzē, cep, vāra, marinē un visādi citādi gatavo lauku labumus, kuri priecē ne tikai vēderu, bet arī veselību. Mūsu mērķis bija un joprojām ir, ienest saulītē mazus un lielākus mājražotājus, iepazīt un padalīties ar viņu stāstu un, protams, nodrošināt vienu, lietotājam draudzīgu platformu, kur šos lauku labumus var iegādāties un pasūtīt.

Esam cītīgi strādājuši pie Ziemassvētku un Jāņu dāvānu sagatavošanas, kas ir mūsu veiksmes stāsts, jo cilvēku interese un atsaucība ir liela. Joprojām darbojas mūsu veikaliņš Saldū, Druvas ielā 5, bet mūsu jaunākais lepnums – interneta veikals ir sācis savu darbību, lai ļautu jums ne tikai iegādāties produktus, bet arī uzzināt par mums vairāk. Tādēļ, iedrošinām jūs piereģistrēties mūsu ikmēneša jaunumu vēstulei šeit, lai uzzinātu par mūsu jaunākajiem bloga ierakstiem, mājražotāju stāstiem, akcijām un jauniem produktiem mūsu veikalā. Piereģistrējoties saņemsiet arī draudzīgu atlaidi pirmajam pirkumam – 10%.

Šobrīd aktīvi darbojamies pie interneta veikala pilnveidošanas un mūsu sociālo tīklu attīstīstīšanas, tāpēc mūsu komanda ir kļuvusi kuplāka, lai darbi ātrāk iet  uz priekšu.

Esam nepacietīgi doties uz Riga Food izstādi 8.-10.. septembrī, lai izstāstītu un iepazīstinātu ar Provinces Produktu misiju plašākā mērogā. Ja esi gardēdis, tiešām iesakām arī Tevi apmeklēt šo izstādi un atnākt ar mums parunāties.

Noslēgumā, vēlamies piebilst, ka liels mūsu darba mērķis ir iedrošināt arī citus radošus un uzņēmīgus cilvēkus, kļūt par mājražotājiem. Ja Tevi tas interesē, droši sazinies ar mums, zvanot 28 633 520 (Agnese Arne-Štencele) vai rakstot uz e-pastu: provincesprodukti@gmail.com

Kopā mēs palīdzam Latvijas laukiem un mājražotāju kultūrai augt, attīstīties un pozitīvi ietekmēt cilvēkus visā Latvijā!

Gardi, veselīgi, ar savu stāstu un ar mīlestību gatavoti – mājražotāju produkcijai ir pievienotā vērtība!

Savējo savējiem!

Provinces Produkti komanda